• 0212 540 0724
  • info@skydenthospital.com
  • TR
  • EN
  • AR

GIZLILIK SOZLESMESI

 

Kullanım ve gizlilik koşulları SKAYDENT SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ 'ye ait www.skydenthospital.com ve www.skydent.com.tr ve burada belirtilen SKAYDENT SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ tescilli logosunu taşıyan, bu sayfada listelenen tüm mikro siteler için geçerlidir. Söz konusu SKAYDENT SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ web sitelerini ziyaret ettiğinizde sitelerde yer alan kullanım koşulları ve gizlilik ilkelerini incelemelisiniz. Bu siteler haricindeki herhangi bir sitede  SKAYDENT SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ 'nin logosunu görmeniz bu güvenlik ve gizlilik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamını taşımaz.

www.skydenthospital.com ve www.skydent.com.tr sitesinde yer alan tüm bilgiler ve yapılan yönlendirmelerdeki tüm linkler tamamen ziyaretçiye bilgi vermek amacıyla kullanıcıya sunulmuştur ve yayınlanan bilgiler de hiçbir şekilde ticari amaç gütmeksizin yayınlanmaktadır.

Yukarıda belirtilen ilgili sitelerde yayınlanan tüm bilgiler SKAYDENT SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ 'ye aittir.

Bu web sitesinde bulunan bilgileri güncellemek, değiştirmek, çıkarmak veya düzenlemek gibi işlerin yapılması SKAYDENT SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ 'ye ait olup, bu konudaki tüm haklara sahiptir.

Yukarıda belirtilen ilgili web sitesindeki bilgilerin güncellemesi sırasında sitede olabilecek muhtemel yanlışlık, eksiklik ya da değişiklikten dolayı SKAYDENT SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ 'ye sorumluluk yükletilemez.

Aynı zamanda yukarıda sözü geçen web sitesinde kullanılan bazı ifadeler ileriye yönelik olduğundan çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür.

SKAYDENT SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ 'ye ait web sitesi ve ilgili mikro sitelerine erişimde bulunan kişi ya da kişiler Kullanım Koşulları'nın en son halini kabul etmiş olmakta ve ilgili web sitesindeki ziyaretçi, sitede bulunan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ile ilgili tüm sorumluluklara sahiptir.

İlgili sitelerde yer alan bilgiler hiçbir zaman hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz.

Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Anlatılan tüm tıbbi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.

www.skydenthospital.com ve www.skydent.com.tr sayfamızdaki tüm materyallerde sağlanan yasal haklar SKAYDENT SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ tarafından veya materyalin orijinal oluşturucusu tarafından tutulur.

Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, dağıtılamaz, çeşitli alt lisansla değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz ve ticari bir amaçla kullanılamaz ve kullandırılamaz.

Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerini içerir.

SKAYDENT SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ 'ye ait web sitesi ve mikro sitelere ulaşım serbest ve anonimdir.

Bu ilgili sitelerde yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü hukuki ve cezai takibata neden olacaktır.

SKAYDENT SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ 'nin sponsorluk ettiği marka ya da markaları onayladığı anlaşılmamalıdır.

Web sitesinde ve yukarıda belirtilen ilgili mikro sitelerde yayınlanan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ve sorumluluk ziyaretçinin sorumluluğundadır ve oluşabilecek ya da oluşmuş zarar veya kayıplardan SKAYDENT SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Aynı zamanda yukarıda bahsedilen ilgili web sitelerinde yer alan bilgiler hiçbir şekilde kullanıcı lehine bir taahhüt içermemektedir.

www.skydenthospital.com ve www.skydent.com.tr ve mikrositelerde Online Hizmetler ve İletişim Formları dışında bulunan tüm bölümleri kişisel bilgilerinizi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, gerekli açıklamaları okuyabilir, kliniğimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Online Hizmetler bölümlerimizi kullanabilmeniz için kişisel bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak doldurarak üyelik kaydı yapmanız gerekmektedir. www.skydenthospital.com ve www.skydent.com.tr sayfamıza üye olurken vermiş olduğunuz ad, soyad, doğum tarihi, cinsiyet, medeni durum, eğitim durumu, meslek, telefon, cep telefonu, adres, şehir bilgileri hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz.

Yukarıda belirtilen ilgili site ve mikro sitelerde yer alan İletişim Formları vasıtası ile paylaşmış olduğunuz iletişim (telefon ve e-posta) bilgileri SKAYDENT SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ ve/veya yetkilendirdiği çözüm ortakları aracılığı ile istemiş olduğunuz bilginin size ulaştırılması için kullanılabilir.

SKAYDENT SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ 'ye ait web siteleri sayfasında vermiş olduğunuz bilgiler ilgili bu sağlık kurumunun size daha kısa sürede ulaşmasını sağlamak ve sizleri bilgilendirmek amacıyla kullanılacaktır.

Kendinize ait ekranınızdan bilgilerinizi sadece siz güncelleyebilir veya silebilirsiniz.

Sitemizi her ziyaret ettiğinizde isimsiz olarak IP adresiniz kayıt altına alınmaktadır.

Site ile ilgili şikayet, öneri, bilgi içerikli taleplerinizi info@skydenthospital.com ve info@skydent.com.tr mail adresine iletebilirsiniz.

SKAYDENT SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ internet sitesi www.skydenthospital.com ve www.skydent.com.tr 'dan başka internet sitelerine de bağlantılar bulunabilir, www.skydenthospital.com ve www.skydent.com.tr sitemiz diğer sitelerin gizlilik ve güvenlik politikaları ile içeriklerinden sorumlu değildir.

Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo, v.b.) telif hakkı  SKAYDENT SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ 'ye aittir. SKAYDENT SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ 'nin izni olmaksızın hiçbir şekilde kullanılamaz.

Kullanıcı, işbu “Kullanım Ve Gizlilik Şartlarını” kabul etmekle birlikte kendisine elektronik  iletiler (sms, e-mail...vb.) gönderilmesini de kabul etmiş sayılır.